PAR MAKİNA TEKSTİL YEDEK PARÇA

                                   İMALAT - İTHALAT - İHRACAT  SAN. ve TİC

         

       HEDEFİMİZ

          1996 da tekstil sektöründe ramoz ve baskı makinalarına yedek parça tedariği amaçlı kurulan firmamız 2003 yılından itibaren kendi üretimine başlayarak yıldan yıla kalıp yatırımlarını arttırarak konusunda üretiminde bulunduğu tüm kalıplarını ve stok yapısını tamamlamıştır. Kendi üretimi dışında sarf malzemelerde ise konusunda Türkiye'nin, ileri gelen firmalarının bayiliğini yapmaktadır.  

          2014 yılı  itibariyle makina üretimine başlayan firmamız 10 kişilik teknik elemanı ve 3 kişilik satış ekibi ile üretim - satış organizasyonunu sağlarken yurtiçi ve yurtdışındaki satıcılara da ürün satışıyla pazar hakimiyetini korumaktadır. İhracatını yaptığımız ülkeler arasında Başta MISIR olmak üzere çeşitli afrika ülkeleri ile İran Pazarında da hakimiyet kuran firmamız; Rusyanın çeşitli ülkelerine de ihracat yapmaktadır.. 

          Son Yıllardaki performansından dolayı firmamız, bünyesine çeşitli sektörleri de katmış bulunmaktadır. Bunlar  BARMAG -  ICBT - AIKI - RPR - GUIDICI Tekstüre makineleri ile birlikte BÜKÜM makinelerinin de yedek parçalarının ithalatını yapmakta ve Türkiye çapında dağıtımını gerçekleştirmektedir.
    
           Firmamız aynı zamanda MERROW dikiş makinelerini ve yedek parça satışını yapmakta olup aynı zamanda MERROW dikiş makinelerinin bakım ve servisliğini de üstlenmiştir.

          Tüm ramöz makinelerinin raylarının revizyonu , yeni ray üretimi , yeni zincir üretimi , en açma mil somunları üretimi , tüm ray içi ve zincirüstü kaydırıcı kömürlerinin üretimi , besleme fırçalarının ve tekerlerinin üretimi , ramöz iğnelerinin ve iğne taşıyıcılarının üretimi ,zincir dişlilerinin üretimi , ramöz girişlerin kumaş açıcıları ve giriş fotosellerinin üretimi  firmamızda profesyönel olarak yapılmaktadır. 

           Rotasyon ve düz baskı makinelerinin çelik ve PU sıyırıcıları , silgi ve rakle taşıyıcı alüminyum profilleri , kovanları ve kilitleyicileri , kaydon ve kesikli kaydon rulmanları , boya pompaları , düz baskı rakle parçaları , kurutma fileleri ve blanketleri  bulunmaktadır.